Mazda
ALTERIA MOTOR s.r.o. Mazda Žilina
Mazda CX-3

KAŽDÁ JAZDA PONÚKA MIMORIADNY ZÁŽITOK

Mazda CX-3


NAPROJEKTOVANÉ A SKONŠTRUOVANÉ PRE ČISTÚ RADOSŤ Z JAZDY


Kompaktné SUV Mazda CX-3 ponúka mimoriadny zážitok z jazdy. Vďaka pocitu jednoty s vozidlom, ktorý nazývame Jinba Ittai, je každá jazda výnimočná. Vychutnajte si športové jazdné vlastnosti a citlivé ovládanie vďaka technológiám Skyactiv, užite si štýlový, prémiový dizajn KODO, vymoženosti systému MZD Connect a špičkový komfort.

Mazda CX-3 - Interiér

DIZAJN

Vychutnajte si kvalitu na úrovni ručne zhotoveného interiéru, farebný projekčný Head Up displej a elektricky nastaviteľné sedadlá s výborným výhľadom na cestu aj na ukazovatele. Displeje aj ovládacie prvky sú ergonomicky usporiadané. Za chladných zimných dní určite oceníte nový volant s funkciou vyhrievania.

Mazda CX-3 -  Interiér

TECHNOLÓGIE

Adaptívne LED svetlomety sa automaticky prepnú na stretávacie svetlá, keď oproti jazdí iné vozidlo, a pritom zaisťujú skvelú viditeľnosť. Pri vysokej rýchlosti sa viac svetla nasmeruje nahor, aby sa skôr osvetlili dopravné značky, a aby ste skôr zbadali potenciálne nebezpečenstvá.

Mazda CX-3 - Pohodlí na vozovce

BEZPEČNOSŤ

Adaptívny tempomat Mazda počas jazdy neustále meria vzdialenosť medzi vaším vozidlom a vozidlom pred vami a udržiava konštantný bezpečný odstup. Je ideálny na dlhé jazdy a jazdy po diaľniciach, aby bolo cestovanie príjemnejšie a pohodlnejšie.

KOMFORT

Okrem úplne prepracovanej stredovej konzoly, ktorá v modeli Mazda CX-3 obsahuje elektronickú parkovaciu brzdu, majú všetky modelové verzie nové čalúnenie sedadiel a dizajnové prvky.

 

DYNAMIKA

S najmodernejším motorom Skyactiv zaujme Mazda CX-3 nekompromisnou dynamikou a vynikajúcou efektivitou v tejto triede.

 

Mazda CX-3 - DYNAMIKA

BEZPEČNOSŤ

Technológie aktívnej a pasívnej neustále monitorujú jazdné podmienky, aby vám pohli zaistiť maximálnu ochranu. Vy si môžete jednoducho vychutnávať jazdu. Vďaka ľahko čitateľnému projekčnému Head Up displeju s informáciami o rýchlosti, navigačných pokynoch, chodcoch a dopravných značkách môžete sledovať dôležité údaje a pritom nestratiť prehľad o dianí na ceste.


PREPRACOVANÁ DO DOKONALOSTI


Zažite pocit Jinba Ittai, pripomínajúci väzbu medzi koňom a jazdcom, ako ešte nikdy predtým. Technológie Mazda Skyactiv vám umožnia naplno si vychutnať šoférovanie vo vozidle, ktoré citlivo reaguje na vaše pokyny a pevne drží stopu. Užívajte si hmatateľnú kvalitu a pôžitok z jazdy, či už v úzkych mestských uličkách alebo na kľukatých vidieckych cestách.

Mazda CX-3
Mazda CX-3
Mazda CX-3
Mazda CX-3

Zoznámte sa s Mazdou CX-3


VYTVORTE SI VLASTNÝ MODEL

Tu si môžete vytvoriť svoj vysnívaný model Mazda CX-3.
Nakonfigurujte si zovňajšok aj interiér tak, aby výsledok plne zodpovedal vašim predstavám.

Konfigurátor 

 

Alebo si prezrite cenník

Brožura   Cenník   Cenník - skladové vozidlá   Žiadosť o ponuku Asistenčné systémy  

 

Alebo sa len príďte zviezť

Testovacia jazda

 

ALTERIA MOTOR s r.o. Mazda Žilina

Predmestská 90
010 01 Žilina
IČO: 36805394

Predaj
  +421 903 556 592
E-mail: marusak@alteria.sk

Servis
  +421 902 896 300
E-mail: gelinger@alteria.sk

PREDAJ


Tel:0903 556 592

Tel:0910 897 771

SERVIS


Tel:0902 896 300

Tel:0903 509 296